Satın Alma Yazılımı

Nedir, Ne İşe Yarar?

Satın alma yazılımı ve uygulaması ile çeşitli bilgiler vereceğimiz bu yazımızda tek başına bir satın alma operasyonun bulut tabanlı bir yazılım ile nasıl yönetileceği hakkında bilgiler verirken satınalma süreçlerinize de farklı bir perspektif ile bakmaya çalışacağız.
Satınalma yazılımı ile iç talep yönetiminden, tedarikçi tekliflerine, satın alma siparişlerinden gelen ürün ve iade takibine kadar satın alma ve tedarik yönetimi departmanlarının ihtiyaçlarının tümünü tek bir ekrandan, bulut tabanlı olarak, dilediğiniz yerden ve cihazdan dilediğiniz zaman yönetebilirsiniz.

Satın alma uygulaması ile mevcuttaki ERP ve Muhasebe otomasyonlarınız, özel depo çözümleriniz ile entegre kullanarak kritik stok seviyesi takibi yaparak gereksiz-fazla alımların önüne geçip satın alma bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.

Satınalma yazılımı ile herhangi bir mal ve hizmet için geçmiş dönem-güncel dönem fiyat karşılaştırması yapabilir, pazarlık gücünüzü arttırabilir satın alma biriminin bütçesinde karlılık oranınızı yükseltebilirsiniz. Onlarca tedarikçiden hızlıca-online olarak teklifler toplayabilir bunları otomatik olarak karşılaştırabilirsiniz. Satın alma süreçlerinizi hızlandırırken tedarikçi zincirinizden sonuna kadar faydalanabilirsiniz. Onay süreçlerinize çevrim içi olarak hız kazandırıp, sözleşme takibini çok daha kolay yapabilirsiniz.

bulut_satinalma_yazilimi

Avantajları;

Bulut tabanlı olduğu için yedekleme gerektirmez. Tamamı ile yerli üretim olan satın alma yazılımı kullanımıma eş zamanlı olarak yedekli çalışır. Dilediğiniz yedeğe dilediğiniz zaman dönebilirsiniz. Veri kaybı yaşamaz, virüslerden ve sanal saldırılardan etkilenmezsiniz. Yönetim, güvenlik ve donanım maliyeti yoktur. Satın alma yazılımımızın cihaz-tarayıcı duyarlılığı olduğu ve web tabanlı olduğu için dilediğiniz cihazdan sorunsuz olarak verilerinize erişebilir, uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Güvenlik ve Barındırma;

Dünyanın en güvenli sunucularında (Microsoft azureamazon) sizler için barındırılan satın alma yazılımı içerisinde raporlama ve veri giriş ekranlarında gelişmiş bir yetkilendirme yapısı bulunmaktadır. Her ne kadar çok kolay bir kullanıcı ara yüzüne sahip olsa da kullanıcı desteği ve eğitimler noktasında yetişmiş ve yetkin bir ekiple sürekli yanınızdayız.

Satın Alma Yazılımı Fiyatları;

Satınalma yazılımı ile tedarik süreçlerinizi hızlandırıp satın alma departmanınızı verimli hale getirirken bu operasyon için dünyaları harcamanıza da gerek kalmaz. Çünkü web tabanlı satın alma yazılımımızı ister sıfır yatırım maliyeti ile kiralayabilir isterseniz de ekonomik bütçelerle satın alabilirsiniz. Üstelik esnek bir yapıya sahiptir tek kullanıcı başlayıp sonradan istediğiniz kadar kullanıcı ilavesi yapabilirsiniz. Tüm satın alma opsiyon ve fiyatları için bizimle dilediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

Xen Bilişim

Web tabanlı satın alma yazılımı ile ilgili tüm soru, demo ve sunum talepleriniz için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Gelin satınalma departmanınız ile ilgili tüm operasyonel süreçleri birlikte gözden geçirelim. Hem iş yapış şekillerinizi yeniden yapılandıralım hem de bulut tabanlı yeni bir satın alma yazılımına geçişinizi gerçekleştirelim.

Xen Bilişimİşinize Gelecek KatarWeb Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.