Web Tabanlı ERP ve CRM Çözümleriİstediğiniz zaman, istediğiniz yerden Varlık Yönetimi

web tabanlı muhasebe, finans ve üretim

Neden Web Tabanlı bir ERP Yazılımı?

İşletmenizin finans, üretim, muhasebe ve satış gibi can damarı diye tabir  edilen departmanların “yönetimi” kadar önemli olan diğer bir konu nasıl ve ne şekilde yönettiğinizdir. Zira oluşan veri işlenmeli, işlenen veri raporlanabilmeli ve raporlar işletmeye yol gösterebilmelidir. Ek olarak bu işlemler için mekan, cihaz ve platform bağımsız erişim imkanı mutlak suretle sağlanmalıdır. Bu işlemlerin  tümü ancak web tabanlı ve mobil uyumlu bir çözüm ile sağlanabilir.

Tüm ihtiyaçlarınız için tek çözüm

     İşletmenizin ihtiyacı ne olursa olsun varlık yönetimi ve raporlamalar için temel unsur tüm verinin aynı havuzda toplanmasıdır.  İşletmenin, üretim ayağının bir yazılımda, finans ayağının başka bir yazılımda veya raporlamalar için ek araçların kullanıldığı durumlarda şirketlerin bu parçalı sistemde tek bir veri havuzu yaratabilmesi genelde ya olanaksız yada çok meşakkatlidir. Bu gibi durumların önüne geçebilmek, işletmeyi tek bir yazılım üzerinden yönetmek, raporlayabilmek, iş akışlarını ve süreç yönetimini (BPM) organize etmek, görev atamaları ile iş takibi yapabilmek, gelişmiş e-devlet entegrasyonları ile finans ve muhasebe yönetimi yapabilmek, üretim ve üretim planlama (MRP) yapabilmek ve yönetebilmek, müşteriler ile ilişkileri yönetmek (CRM) pazarlama ve satışı daha verimli kullanabilmek için yapılması gereken tek şey her yerden ve her cihazdan kullanılabilen her zaman erişilebilir durumda olan web tabanlı bir çözüm kullanmaktır.

Kapsam ve İçerik

Biz hazır ticari  otomasyon satmıyoruz. İşletmenizin neye ihtiyacı var ise sizinle beraber size özel çözümler üretiyoruz. Aşağıda sıraladığımız tüm yazılım birimlerinin dışında bir ihtiyacınız olduğunda yine aynı platform üzerinden geliştirme yapmak üzere ar-ge departmanımız sizlerin istek ve talepleri için 7/24 hizmetinizde olacaktır.

ERP, CRM VE MRP Çözümleri
Stok (ürün ve hizmetler)
Cari (Müşteriler)
Muhasebe
Finans
Satınalma
Tedarik
Proje
Banka
Üretim
Üretim Planlama
Müşteri İlişkileri (Satış ve Pazarlama Yönetimi)
Çağrı Merkezi
Bakım
Servis
İnsan Kaynakları
Dış Ticaret
B2B ve B2C Çözümleri

 

Uyumlaştırma, Maliyet ve Yönetim

Yukarıda maddeler halinde sıraladığımız tüm modüllerin yahut sizin ihtiyacınıza göre çıkabilecek tüm çözümlerin kullanıma sunulması için sizlerle işinizin analizi ve yönetimi noktasında detaylı çalışmalar ve toplantılar yaptıktan sonra modül geliştirilmesi ve uyumlaştırma süreci başlar. Akabinde uyumlaştırma ve geliştirme tamamlandıktan sonra kullanıcı eğitimleri devreye girer.

Bütün bu işlemler için tek bir ücret talep edilmez. 2 Yıl boyunca kullanıcı desteği ve eğitimi, yazılım geliştirme ve desteği tamamen ücretsiz olarak sunulur.5 yıl boyunca yazılımla ilgili herhangi bir güncelleştirme ve versiyon fark ücretleri talep edilmez.

Yazılımınız siz başka bir çözüm istemediğiniz sürece Microsoft Azure platformunda barındırılır. Dolayısı ile yazılım için donanım, güvenli ve yönetim yatırımı yapmanıza gerek kalmaz.

Maliyet noktasında her şeyden önce size özel bir fiyat çıkarabilmemiz için mutlaka yüz yüze görüşmek isteriz. Yazılımlarımıza ait tüm talepleriniz için bizi bugün arayın.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bilişim ile ilgili her konuda bize danışabilirsiniz.

İtano Gümrük Müşavirliği olarak 2014 yılı itibariyle destek ve danışmanlık hizmetleri aldığımız Xen Bilişim şirketi, sanallaştırma, bulut bilişim ve office 365, veri yedekleme ve geri yükleme hizmetleri, bilişim danışmanlığı konularında profesyonel destek vermektedir.

Mustafa ZEREY
Genel Müdür, İtano Gümrük Müşavirliği

Bilgi işlem, sanallaştırma, office 365 uygulamaları, bilişim danışmanlığı, veri güvenliği ve yasal sorumluluklarımızla ilgili olarak bilgi işlem departmanımızın son 5 yılını yöneten Xen Bilişim ekibi ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Barış DOĞAN
Genel Müdür, Tekoto Otomotiv Tic. Ltd.Şti.

Gelin ERP süreçlerinizi beraber yönetelim. Üstelik maliyetlerinizi minimum seviyede tutarak.

Web Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.