Microsoft 365

microsoft 365

Microsoft 365

Microsoft 365 evet yanlış yazmadık Office 365 değil bu,  geçtiğimiz haftalarda Microsoft Ceo’u Satya Nadella tarafından duyurusu yapılan Microsoft bulut uygulama ve servisleri ailesinin yeni üyesi. Daha fazla etkileşim, daha fazla güvenlik ve daha fazla denetim ile yola çıkan Microsoft 365 tek bir kişisel bilgisayardan yada birden fazla mobil cihazdan çok daha fazla birlikte çalışma, çok daha fazla denetim ve mobilite sağlamayı hedefliyor.

Kobi ve daha büyük kurumsal ölçekte 2 planla ön izleme duyurusu yapılan Microsoft 365 ile beraber Microsoft 365 Business yahut Microsoft 365 Enterprise planıyla hem bir yeni Windows işletim sistemini, hem bir Office 365 planını hem de Enterprise Mobility ve intune gibi güvenlik araçlarını kullanım hakkına sahip olabileceksiniz.

Birlikte daha fazlasını başarın!

Klasik office araçlarını tıpkı office 365’te olduğu gibi birlite kullanın. Word, Excel, Powerpoint uygulamalarını kullanırken, iş arkadaşlarınızla, müşterileriniz ve tedarikçiklerinizle bağlantıda kalın. Windows 10 ile beraber Cortana’yı dijital asistanınız olarak kullanın. Mobil cihazlarınızdan daha önce hiç olmadığı kadar güvende çalışın. Office 365 servislerini dilediğiniz cihazdan, dilediğiniz zaman ve yerden özgürce ve güvenle kullanın. Office Teams ile takım çalışmları yapıp, Skype Kurumsal üzerinden video görüşmeler düzenleyin, Outlook Gruplar üzerinden iş arkadaşlarınızla beraber çalışıp Office Planner üzerinden görev ve iş takibi yapın. Office Flows ile iş akışlarını düzenleyip kurumunuzun ve kendinizin bütün verilerinin kontrolünü elinizde tutun.

Windows 10 ile Birlikte Çalışın

Microsoft’un şuana kadar geliştirdiği en iyi bilgisayar işletim sistemi Windows 10’u işinize ortak edin. Sesli dijital asitan, mürekkep etkisine sahip kalemlerle, dokunma ve çok daha fazlasının yanına üst düzey güvenliği koyun işinize güvenle odaklanın. Yeni nesil veri güvenliği tehditlerinden arındırılmış kurumsal sınıf güvenlik çözümleri, internetiniz yokken çalışma imkanı ve daha bir çok yeni özellikle donatılmış Microsoft 365’in bir parçası olarak windows 10 işinize hız katacak.

Tek bir yerden cihaz yönetimi

microsoft 365 mobility

Microsoft 365 ile işletim sistemi, markası ne olursa olsun bütün cihazları yönetmek artık çok kolay. Enterprise Mobility Suite ve Microsoft Intune ile bilgisayarlarınızın dışında mobil aygıtları, cep telefonu ve tabletleri kontrol edin, izinleri yönetin denetim altında tutun. Sizin için önemli olan veriyi koruyun.

Etki Alanınızı Buluttan Yönetin

Microsoft Azure servislerinden Active Directory ile ister yerel ister dış kullanıcılarınızı tek bir yerden yönetin. İşletim sistemi farketmeksizin bütün cihazlarınızı kontrol edin. Kullancılar, gruplar oluşturup izinlerini yönetin.

Güncel ve Verimli Kalın!

Bilgi işleminizi yönetirken, devasa sunucu ve yerel bilgi işlem yatırımlarına ihtiyacınız kalmasın. Tüm cihazlarınızı tek bir yerden güncel tutun. Üstelik ek bir masraf yapmadan sürekli en güncel işletim sistemi ve office yazılımlarını kullanın. Hatalar için çözüm ararken bloglarda boğulmayın 7-24 telefonla ücretsiz destek imkanından faydalanarak işinize ayıracağınız zamanı problem çözmekle heba etmeyin. Bilgi işlem ve bilişim ile ilgili her alanda Microsoft’un sağladığı yeniliklerden ilk siz faydalanın.

Microsoft 365 Planları

Office Uygulamaları Bilgisayar, Akıllı telefonlar, Tabletler ve Web’de Office Uygulamaları
OneDrive Business 1 TB bulutta dosya saklama ve paylaşma alanı
Birlikte Çalışma Araçları 50 Gb Posta Kutusu
Skype Kurumsal
Microsoft Teams
Kurumsal Uygulamalar Outlook’ta müşteri Yönetimi
Office Bookings
Cihaz Yönetimi Merkezi Yönetim
Windows Oto Kurulum
Otomatik Office Dağıtımı
Güvenlik Şirket verilerinin Cihazlar Arasında Korunması
Mobil Cihazlardan Güvenli Veri Erişimi
Windows Defender ile Üst Düzey Güvenlik
Maksimum 300 Kullanıcı desteği
Bu plan Office 365 İş Ekstra Planını içerir.
Office Uygulamaları Bilgisayar, Akıllı telefonlar, Tabletler ve Web’de Office Uygulamaları
OneDrive Business 1 TB bulutta dosya saklama ve paylaşma alanı
Birlikte Çalışma Araçları 50 Gb Posta Kutusu
Sharepoint ve Yammer
Skype Kurumsal

Bulut Santral entegrasyonu ve PSTN Konferans Desteği

Microsoft Teams
Kurumsal Uygulamalar Outlook’ta müşteri Yönetimi
Office Bookings
Cihaz Yönetimi Merkezi Yönetim
Azure Ad Plan2
Windows Oto Kurulum
Microsoft Intune
Otomatik Office Dağıtımı
Bilgi Güvenliği ve iş Zekası Araçları Office 365  Gelişimiş Bilgi Güvenliği
Azure Güvenlik Çözümleri
Gelişmiş İş Zekası ve Raporlama Araçları
Gelişmiş veri Yönetimi
Güvenlik Şirket verilerinin Cihazlar Arasında Korunması
Mobil Cihazlardan Güvenli Veri Erişimi
Windows Defender ile Üst Düzey Güvenlik
Sınırsız Kullanıcı Desteği
Bu plan Office 365 E3 ve E5 Planını içerir

Xen Bilişimİşinize Gelecek Katar

xen bilisim

Microsoft 365 için gelecek aylarda satışa sunulması planlanıyor. Siz şimdiden test etmek isterseniz ücretsiz test sürümünü kullanmak, servisler, planlar ve Microsoft 365 hakkında daha fazla bilgi almak, demo ve sunum talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bilişim ile ilgili her konuda bize danışabilirsiniz.

İtano Gümrük Müşavirliği olarak 2014 yılı itibariyle destek ve danışmanlık hizmetleri aldığımız Xen Bilişim şirketi, sanallaştırma, bulut bilişim ve office 365, veri yedekleme ve geri yükleme hizmetleri, bilişim danışmanlığı konularında profesyonel destek vermektedir.

Mustafa ZEREY
Genel Müdür, İtano Gümrük Müşavirliği

Bilgi işlem, sanallaştırma, office 365 uygulamaları, bilişim danışmanlığı, veri güvenliği ve yasal sorumluluklarımızla ilgili olarak bilgi işlem departmanımızın son 5 yılını yöneten Xen Bilişim ekibi ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Barış DOĞAN
Genel Müdür, Tekoto Otomotiv Tic. Ltd.Şti.
Web Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.