bize ulaşın

Biz Kimiz?

Kurumların bilişim konusundaki talep, ihtiyaç ve sorunlarına 360 derece hizmet vermeyi amaçlayan ve bu doğrultuda bilgi-bilişim teknolojileri konusunda kurumlara özel servis, destek ve danışmanlık hizmetleri veren dinamik, yenilikçi ve girişimci kadroya sahip bir bilişim firmasıyız.

Xen Bilişim olarak biz; güçlü iş ortaklıkları ile sürdürülebilir büyümeyi hedefleyip sektör bağlamında fark yaratacak uygulama ve çözümler geliştirmek, yine, yakın geçmiş dönemde gerçekleşen teknolojik yenilikler ile değişen ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, bilgi teknolojilerinin iş hayatınızın her alanında en doğru şekilde konumlandırmanız için gereken her çabayı gösterip sizleri en doğru iş uygulamaları ile tanıştırıp çalıştırabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Yazılımdan donanıma, donanımdan sanallaştırma ve bulut bilişim hizmetlerine, erp-crm ve ticari otomasyonlara varıncaya kadar sizlerin ihtiyacı olan her ne ise gerek kendi personelimiz ile beraber gerekse çözüm ortaklarımız ile hareket ederek taleplerinizin karşılanmasında, sorunlarınızın  çözümünde ve uzun soluklu iş ortaklıkları geliştirmek için bize güvenebilirsiniz.

Bugün geldiğimiz noktada geride bıraktığımız 10 yıllık sektör tecrübesi, Microsoft Silver Partner Yetkinliği ve yüzlerce memnun müşteri referansı ile sizlere;  her zaman ulaşılabilir, her zaman çözüm odaklı ve daima size fayda sağlayacak bir oluşum olacağımızın sözünü rahatlıkla veriyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Veri güvenliği, yedekleme ve geri yükleme uygulamaları için bizi bugün arayın.

İtano Gümrük Müşavirliği olarak 2014 yılı itibariyle destek ve danışmanlık hizmetleri aldığımız Xen Bilişim şirketi, sanallaştırma, bulut bilişim ve office 365, veri yedekleme ve geri yükleme hizmetleri, bilişim danışmanlığı konularında profesyonel destek vermektedir.

Mustafa ZEREY
Genel Müdür, İtano Gümrük Müşavirliği

Bilgi işlem, sanallaştırma, office 365 uygulamaları, bilişim danışmanlığı, veri güvenliği ve yasal sorumluluklarımızla ilgili olarak bilgi işlem departmanımızın son 5 yılını yöneten Xen Bilişim ekibi ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Barış DOĞAN
Genel Müdür, Tekoto Otomotiv Tic. Ltd.Şti.

Daha iyi bir bilgi işlem yönetimi mümkün. Bizi bugün arayın.

Web Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.