Microsoft

Kayıtlı iş Ortağı
İşletim sistemleri, sunucu çözümleri, ofis uygulamaları, bulut bilişim ürünleri (Office 365 ve Azure) ve donanım ürünlerinin tümü için servis, destek, danışmanlık ve satış konularında Microsoft tarafından yetkin kılınmış kadromuz ve Microsoft Türkiye İş birliği ile hizmetinizdeyiz.

WOC Yazılım

Çözüm Ortağı
ERP, CRM ve üretim planlama vb bir çok kurumsal yazılım çözümün sunan yerli yazılım geliştişrme ve uyarlama çözümleri sağlayıcısı

Sophos

Kayıtlı İş Ortağı
Bilgi güvenliği ve veri güvenliği yönetimi konusunda lider teknoloji şirketi SOPHOS son yıllarda özellikle CYBEROAM veri güvenliği şirketini satın alarak sektördeki konumunu biraz daha güçlendirmiştir.

KASPERSKY

Kayıtlı İş Ortağı
Başta antivirüs, anti-spyware, anti-spam olmak üzere bir çok platform için güvenlik çözümleri üreten yazılım güvenliği şirketi
vayes ajans

Vayes Creative Web Agency

Çözüm Ortağı
İşletmeniz için marka tescilinden profesyonel ürün fotoğraflarına, sosyal medya yönetiminden havadan video çekimlerine, ticari yazılımlardan SEO'ya (Arama Motoru Optimizasyonu) ve daha fazlasıyla tüm ihtiyaçlarınız için sunduğumuz profesyonel hizmetleri tek bir noktadan alarak size kolay bir yönetim ve takip imkanı sunmayı hedefliyoruz.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Veri güvenliği, yedekleme ve geri yükleme uygulamaları için bizi bugün arayın.

İtano Gümrük Müşavirliği olarak 2014 yılı itibariyle destek ve danışmanlık hizmetleri aldığımız Xen Bilişim şirketi, sanallaştırma, bulut bilişim ve office 365, veri yedekleme ve geri yükleme hizmetleri, bilişim danışmanlığı konularında profesyonel destek vermektedir.

Mustafa ZEREY
Genel Müdür, İtano Gümrük Müşavirliği

Bilgi işlem, sanallaştırma, office 365 uygulamaları, bilişim danışmanlığı, veri güvenliği ve yasal sorumluluklarımızla ilgili olarak bilgi işlem departmanımızın son 5 yılını yöneten Xen Bilişim ekibi ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Barış DOĞAN
Genel Müdür, Tekoto Otomotiv Tic. Ltd.Şti.

Sorununuz ne olursa olsun bunu çözecek networke sahibiz. Bizi aramanız yeterli.

Web Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.