OneDrive For Business

OneDrive For Business

Tanım;
OneDrive Business; Microsoft’un kişisel çözümleri içinde bulunan, bulutta depolama ve veri yönetim merkezi olarak konumlandırdığı OneDrive uygulamasının Office 365 içine daha geniş kapasiteler ve işlevsel özellikleri ile dahil ettiği yeni nesil bulutta veri depolama hizmetinin adıdır.

Genel Özellikler ve Uygulama Alanları

1 TB devasa bir depolama alanı ile Office 365 planlarının tümünde kendisine yer bulan, istenirse tek başına da sahip olunabilen Onedrive For Business ürünü, internet erişiminin olduğu her yerden, istediğiniz bilgisayar, tablet yada akıllı telefondan dosya, belge, video ve resimlerinize ulaşma imkanı sunmakla beraber dilediğiniz dosyayı ister iş arkadaşlarınızla isterseniz de yetkilendirme ve son kullanım tarihi opsiyonuyla beraber x bir kişi ile paylaşma imkanı sunan verilerinizin Microsoft güvencesi ile dünya genelinde en yoğun güvenlik tedbirleri ile donatılmış veri merkezlerinde, çalınmadan, veri korsanlarından ve virüs

tehlikelerinden uzakta son derece güvenlikli bir ortamda muhafaza imkanı sunmaktadır. Bütün bu gelişmiş teknolojik özelliklerinin dışında kişisel bilgisayarlarınızda, şirketinizin sunucularında offline modda çalışabilen bir istemci ile verilerinizi eş zamanlı olarak buluta yedekleme imkanı da sunmaktadır. 3. parti donanımsal yada yazılımsal yedekleme çözümleri ile de gayet uyumlu çalışan OneDrive Business uygulaması ile sizin için önemli ne var ise nerede olursanız olun güvenle ve çok kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz bir yerde erişim imkanı sağlamaktadır.

Neden OneDrive For Business?
Usb bellekler, taşınabilir harici diskler, cd-dvd medyalar, nas uygulamaları, ortak sunucu klasörleri, kişisel kısıtlı bulut depolama alanları, bilgisayarınızın D diski 🙂 bunlardan en az bir tanesini kullandığınızı ve hiçbir zaman istediğiniz çözümü size sunamadıklarını, güvenlik ve virüs ile ilgili endişelerinizin sürekli olduğunu, aklınızın bir köşesinde verilerinizin güvenliği ile ilgili daima bir soru işareti kaldığını düşündüğümüzde bütün bu soru işaretlerini kafanızdan silip yeni nesil bir çözüm için en uygun ürünün OneDrive Business olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Üstelik denemesi bedava 🙂

Nasıl Sahip Olabilirsiniz?
OneDrive For Business uygulamasına sahip olmak en az ürünü kullanmak kadar kolay aslında. Herhangi bir office 365 planını satın aldığınızda hemen kullanmaya başlayabileceğiniz gibi isterseniz ürünü tek başına da satın alıp dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. “Bunlarla ben uğraşmayayım, kurulumdu, veri aktarmasıydı zamanım yok o kadar” derseniz sizleri iletişim sayfamıza bilgileriniz bırakmaya rica edelim. Bu prosedürlerin tümünü sizin yerinize biz halledelim. Bulut bilişim deyip geçmeyin sizin de hayatınızı kolaylaştıracak. Üstelik kafanız rahat olacak.Web Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.
%d blogcu bunu beğendi: