Office 365 Planner Mobil Uygulamaları Yayında!

Office 365 Planner Mobil Uygulamaları yayında!

Microsoft Office 365 bulut servisleri aileisin bir parçası olarak yaklaşık 1 yıldır office portalaının web arayüzünde faal olarak kullanılabilen Office 365 Planner mobil uygulama olarak hem apple hem google android marketlerde yerini aldı.Planner ile ilgili mobil tarafta yayınlanan bu uygulamalara yakın zamanda anlık durum bildirimleri  (push notification) ile güç katmaya hazırlanan çözüm geliştirici ekip böylelikle hem müşteri deneyimini bir üst basamağa çıkarıp hem de office 365′ in mobilite tarafındaki gücünü destekleyici bir adım atmış oldu.

Planner Nedir?
Planner ekip çalışması düzenlemek için basit, görsel bir yol sağlar. Planner mobil uygulaması, ekibinizin görevleri organize etmesi ve ataması, dosyaları paylaşması, üzerinde çalıştığınız şeyle ilgili sohbet etmesi ve ilerleme hakkında güncelleme alması için kullanılabilir.

Office 365 Planner ile ilgili daha fazla bilgi, kullanım alanları, örnek çalışma senaryoları, nedir, nasıl yapılır gibi sorularınız,  sunum ve demo talepleriniz için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Uygulamalar;

Uygulamalara erişmek için yandaki simgelere tıklamanız yeterli.

IOS

AndroidWeb Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.
%d blogcu bunu beğendi: