Office 365 Business nedir?

Office 365 Business; Microsoft’un toplamda 5 cihazda kullanılmak üzere ve (Access hariç) temel office uygulamaları (Word, Excel, Powerpoint, Onenote) ve  1 Tb bulut depolama alanı sunan Onedrive Business ürününü online office uygulamaları ile beraber sunduğu Office 365 kobi planlarından biridir.

Avantajları ve İçeriği Nedir?

Office 365 platformunun  sağladığı temel avantajlardan “dilediğiniz zaman, yer ve cihazdan” cümlesinden hareketle kullanıcı başına 5 farklı cihazda kullanabileceğiniz her zaman en güncel versiyonuyla office programlarının tümüne sahip olabiliyorsunuz. Ofisinizde çalışırken, yarım bıraktığınız belgeye yolda hareket halindeyken akıllı telefonunuzdan yahut dışarıda kafede otururken tabletinizden ulaşabilir, düzenleyebilir dilerseniz bir arkadaşınızla paylaştıktan sonra birlikte çalışabilirsiniz. Üstelik bu avantajların tümüne bütün bu belge, bilgi ve dokumanlarınızı, video ve fotoğraflarınızı saklayıp yine istediğiniz cihazdan internetin olduğu her yerden ulaşabileceğiniz tam 1 TB bulut depolama alanı sunan One Drive Business ürünü ile beraber  sahip olabileceğiniz bu planla;

  • her zaman en güncel office programına sahip olursunuz
  • tek bir lisans ile tek bir bilgisayara mahkum olmak yerine yine tek bir lisans ile 5 cihazda office programlarınızı sınırsızca kullanabilirsiniz.
  • Office 365 Business ürünü ile sadece office uygulamalarına değil aynı zamanda bütün dosya, bilgi ve belgelerinize her yerden erişim sağlayabileceğiniz One Drive Business ürününe de sahip olursunuz.
  • Telefonunuza kahve dökebilirsiniz, tabletiniz çalınabilir, sabit diski bozulabilir  bilgisayarınızın ama böyle şeyleri artık dert etmeyin, office 365 Business ile tüm dosyalarınız güvende.

office 2016

İş arkadaşlarınızla birlikte çalışmak, bir kaç yılda bir sürekli yeni bir office programına para vermek yerine çok daha ekonomik koşullarda ve uygulama avantajları olan bir office programına sahip olmak, ve bulutta güvenli bir depolama alanına sahip olmak, satın almak, deneme ürün ve fiyat teklifi talepleriniz için bizimle bugün iletişime geçin.Bir Cevap Yazın

Web Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.