Office 365 Kobi Planları – Office 365 Business Premium

Office 365 Business Premium

Tanım;

Office 365 iş extra global adıyla Office 365 Business Premium; Office 365 ürün ve hizmet ailesinin KOBİ segmentindeki firmalar için sunduğu en kapsamlı planı olup içerisinde mail hizmetinden office programlarına, depolama araçlarından birlikte çalışma araçlarına kadar bir çok ürün ve hizmet barındırmaktadır.

Özellikler;

Office 365 İş Extra kullanıcı başına 5 cihaza kadar tam yüklü office programlarını (Access hariç), 1 TB bulut depolama alanı ile OneDrive Business ürününü, 50 GB posta kutusu desteği ile Exchange Online mail hizmetini, yeni nesil iş ve görev planlayıcısı Office 365 planner ürününü, şirket içi web siteleri ve iş akışları için kullanılabilecek SharePoint çalışma alanını, kurumsal sosyal ağ Yammer’ı, yeni nesil iletişim aracı Skype Kurumsal ‘ı, büyük data raporlama ve analiz aracı Power Bi’yi, office 365 in belge arama motoru Delve’i, dijital sunum aracı Sway ve bir çok kurumsal güvenlik önlemi ve raporlama araçlarıyla beraber kullanıma sunulmaktadır.

Kimler Kullanabilir?

Office 365 Business Premium ( İş Extra ) planı 300 kullanıcı üst sınırıyla kullanıma sunulmakta olup, kurumsal sınıf güvenli e-posta hizmeti almak, kullanıcı başına 5 farklı cihazda tam yüklü sürekli güncel office programları kullanmak, Planner gibi araçlar ile iş verimliliğini arttırmak, yedekleme ve veri güvenliği gibi konularda OneDrive Business ürünü ile kullanıcı başına 1 Tb bulut depolama alanına sahip olmak, Skype Kurumsal ile canlı, akıcı Hd video konferanslar düzenleyip, sesli konuşmalar ve  eğitim/iş toplantıları organize etmek isteyen her kurum, kuruluş ve şirket bu planı satın alabilir.

Office 365 İş Extra (Business Premium) Fiyatları;

Diğer planlarda olduğu gibi bu plan içinde liste fiyatlarını Office 365 sayfamızın planlar bölümünden görebilirsiniz. Daha iyi bir fiyat, demo, sunum, analiz çalışması yahut danışmanlık gibi hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bunun için iletişim sayfamızdan bize irtibat bilgilerinizi bırakmanız yeterlidir. Sizlere mümkün olan en kısa zamanda dönüş yapıp randevu talep ediyor olacağız.Web Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.
%d blogcu bunu beğendi: