Fidye Yazılımları başınızı ağrıtmasın.SOPHOS INTERCEPT X

Crypto Virüslerine Son- Sophos Intercept X;

İşletmelerin son yıllarda büyük oranda korkulu rüyası haline gelen fidye yazılımları ile çözüm veri güvenliği uzmanı SOPHOS’tan geldi. Sophos Intercept X ürünü sahip olduğu CriptoGuard teknolojisi ile bu türden saldırıları anında bertaraf ederek sizi güvende tutmayı başarabiliyor.

Web Tabanlı Tehditlerde Konunun;

Sophos Intercept X ile beraber gelen tümleşik güvenlik duvarı ve ağ geçidi yönetimi ile web tabanlı olarak veri güvenliğinizi tehdit eden tüm zararlı yazılımlardan korunabilirsiniz. Sophos Intercept X diğer güvenlik çözümlerinde olduğu gibi kendisine virüs arama motorlarından gönderilen güncellemelere bağlı kalmayıp kendi veri tabanında olmayan ve olası tüm zararlı yazılımları üstün zararlı yazılım algılama teknolojisi sayesinde hiç bir zarara yol açmadan engeller.

E-Mailleriniz için üstün Koruma;

Gelişmiş antispam ve zararlı yazılım algılama  teknolojisi sayesinde Sophos Intercept X özellikle mail yoluyla gelen fidye yazılımlarını anında müdahale ederek etkisiz hale getirir. Bu sayede maillerinizi güvenle açıp okuyabilirsiniz.

Ticari Programlarınız Güvende;

İşletmenizde kullandığınız ve ağırlıklı olarak ticari programlarınızı barındırdığınız sunucularınız Sophos Intercept X ile beyaz ve kara liste uygulamaları ile sunucunuzda tam bir denetim ve etkin bir koyma sağlayarak şirketiniz için hayati önem arz eden datalarınızı güvende tutar.

Tümleşik çalışın;

Hali hazırda hangi anti virüs yazılımını kullanırsanız kullanın diğer tüm güvenlik yazılımlarından bağımsız olarak Sophos Intercept X i gelişmiş sezgisel tarama ve üstün tehdit algılama teknoloji ile beraber kullanabilirsiniz. Ek olarak Sophos firewall veya Sophos’un gelişmiş veri koruma ürünleri ile beraber tam uyumlu olarak çalışmakta, size eşşsiz bir güvenlik deneyimini rakipsiz bir şekilde sunmaktadır.

Tedbiri elden bırakmayın;

Sophos Intercept X ve diğer Sophos veri güvenliği çözümleri için bizleri bugün arayın. Veri güvenliğinizi sizler için bir sorun olmaktan çıkaralım.

Deneyin;

Sophos Intercept X hemen şimdi 1 ay süre ile ücretsiz deneyip, test edebilirsiniz. Bu adresten deneme sürümüne ulaşabilirsiniz.Web Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.