Bilgisayar Bakım Anlaşmaları Hakkında Her Şey

Bilgisayar Bakım Anlaşmaları Hakkında Her Şey

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayar bakım anlaşmaları hakkında her şey konulu yazımızda bilgisayar bakım anlaşması tanımı için şöyle bir giriş yapmak yerinde olur; bilgisayarlar ve sunucular iş hayatımızın olmazsa olmazlarıdır.

Uğradıkları herhangi bir arıza ya da sorun, işlerin aksamasına sebep olmakta, çoğu zaman da firmaları maddi zarara uğratmaktadır. Bu nedenle bilgisayarların ve sunucuların periyodik bakımları mutlaka yapılmalı, talihsiz olaylar ile karşılaşma tehlikesi en aza indirilmelidir.

Biz, neredeyse tüm işlerinizi onlar aracılığı ile yürüttüğünüz bilgisayar sistemlerinizin ve sunucularınızın periyodik bakımlarını yapmaktayız. Deneyimlerimiz ve titiz çalışma prensibimiz ile karşılaşabileceğiniz tüm arızaları ön görmekte ve bu arızalara karşı çözümler geliştirmekteyiz. Tüm bu çalışmalarımız ile de iş kaybı riskinizi en aza indirmekte ve verimliliğinizi artırmaktayız.

Yapacağınız bakım anlaşmaları sayesinde siz de karşılaştığınız problemlerde her seferinde farklı destekler aramak yerine, sizi ve işinizi iyi tanıyan, sistemlerinizi bilen ve akıllıca çözüm önerileri sunan bir çözüm ortağı ile çalışabilir, bu sayede bize olan güveniniz ile iş stresinizi ortadan kaldırabilirsiniz

bilgisayar_bakim_anlasmasi_fiyat_teklifi

Bilgisayar Bakım Anlaşmaları hakkında her şey makalemize girişte bahsettiğimiz bilgisayar bakım anlaşması sayesinde şirketler bu alanda istihdam yaratmak yerine, alanında uzman, deneyim sahibi ve ekip çalışmasına yatkın bir kadroya tüm bilgi – işlem sistemlerini güvenle emanet edebilmektedir.

Bilgisayar Bakım Anlaşmaları, özellikle bilgi – işlem departmanlarına sahip olmayan şirketler için hayat kurtarıcı anlaşmalardır. Çünkü bu anlaşma, dilediğiniz zaman destek isteyebileceğiniz profesyonel bir kadroyu sizin hizmetinize sunar.

Bunların yanı sıra Bilgisayar Bakım Anlaşması, diğer yöntemlere nazaran daha az maliyetlidir ve şirketin bu masraflardan tasarruf etmesini sağlar. Bu anlaşma sayesinde bireysel hatalardan kaynaklanan bilgisayar ve sunucu arızaları engellenir.

Gizlilik, Bilgisayar Bakım Anlaşması’nın en temel koşuludur. Bu nedenle verilerinizin güvenliği için bir endişe duymanıza gerek kalmaz. Sizin adınıza rutin olarak güvenlik tedbirleri alınır, zararlı yazılımlara karşı koruma sağlanır, virüs taramaları ve yedeklemeler yapılır. Ayrıca siz de düzenli raporlar sayesinde işlerinizi daha kolay takip edersiniz.

Güncellemelerinizi ve verimlilik arttırıcı hamlelerinizi sizin adınıza yapan bir ekibe sahip olacağınız bu anlaşma sayesinde işinizin verimi artar ve hiçbir lisanslama problemi ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. İşinizin bilgi – işlem ayağını güvenilir ellere teslim ettiğiniz için işinize daha çok konsantre olur ve başarınızı arttırırsınız.

Bilgisayar Bakım Anlaşması size güvence altına alınmış bir kurumsal danışmanlık hizmeti sunmasının yanı sıra, deneyimli ve uzman bir kadro da sunmaktadır. Bu anlaşmaya dahil olan hizmetler arasında yerinde ve etkin müdahaleler, kontroller, denetimler, analizler, raporlamalar, yedeklemeler, onarımlar, lisanslamalar, planlamalar ve danışmanlık hizmetleri de bulunmaktadır.

bilisim danismanlik hizmetleri

Sunucu Bakım Anlaşması

Sunucularınızın daha etkin, daha güvenli ve daha verimli çalışabilmesi için ihtiyacınız olan şey sunucularınızın düzenli olarak kontrollerini, bakımlarını, onarımlarını, denetimlerini ve onarımlarını yapacak bir Sunucu Bakım Anlaşmasıdır.

Günlük log takipleriniz, sistem kararlılığı izlemeleriniz, hızlı ve etkili çözüm önerileriniz, bakım ve temizlik hizmetleriniz ve yedeklemeleriniz de bu anlaşma kapsamında deneyimli ve uzman bir ekip tarafından titizlikle yapılmaktadır. Böylece siz de herhangi bir iş aksaklığına ya da maddi kayba uğramadan, güvenli ve verimli bir şekilde işlerinizi devam ettirebilirsiniz.

Bilgisayar Destek Hizmetleri

Bilgisayar Destek Hizmetleri, işletim sistemi desteklerinizi, profesyonel bilişim teknolojileri desteklerinizi, yazılım uygulamalarınızı ve masaüstü bilgisayar desteklerinizi kapsamaktadır. Bilgisayarlar ile oldukça bağlantılı şirketler tarafından talep edilen bu destek hizmetleri bilgisayarlar arası ağ oluşturmadan web geliştirmeye dek birçok hizmeti içerisinde barındırmaktadır.

Sunulan diğer hizmetler arasında, VPN kurulumu, sunucu kurulumu, ağ kurulumu, bilişim danışmanlığı ve güvenlik sistemleri gibi hizmetler yer almaktadır.

Bilgisayar Bakım Anlaşması Fiyatları;

Bilgisayar Bakım Anlaşması, bir şirket için yapılabilecek en ekonomik anlaşmalardan biridir. Çünkü bu anlaşmanın getirileri orta ve uzun vadede şirketin verimliliğini ve iş hızını artırmaktadır.

Bir Bilgisayar Bakım Anlaşmasının fiyatını belirleyen ögeler, aslında alınacak hizmetler ile doğru orantılıdır. Yani bir şirketin sahip olduğu ve profesyonel destek talep ettiği bilgisayar ve sunucuların sayısı, bakım anlaşmasının içeriğinde yer alan hizmetlerin tamamı ve tüm hizmetleri sağlayacak olan ekibin yetkinliği bu anlaşmasının fiyatına etki etmektedir.

En doğru Bilgisayar Bakım Anlaşması fiyatı için, bizimle iletişime geçebilir ve size özel fiyatlandırmalarımızdan yararlanabilirsiniz.

xen_bilisim_isinize_gelecek_katar

Kurumsal Destek Anlaşması

Kurumsal Destek Anlaşması temelde şirketinizin itibar kaybına sebep olacak sorunların önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Bilgisayar ve sunucu sistemlerinize yapılacak olan periyodik bakımları, güncellemeleri, işletim sistemi denetimlerini, sunucuların ve bilgisayarların donanımsal problemlerinin çözümünü ve altyapısal güvenliğin sağlanmasını içeren Kurumsal Destek Anlaşması, tüm bunların yanı sıra sistemlerin 7/24 sürekli olarak çalışmasından da sorumludur.

Bu nedenle Kurumsal Destek Anlaşması, bir şirket için hayati önem taşımaktadır. Bilgisayar ve sunucularında çözümü uzun sürecek olan bir problem ile karşılaşan bir şirketin uğrayacağı prestij ve maddi kaybın önüne ancak Kurumsal Destek Anlaşması’nın sağladığı yararlar ile geçilebilir.

Anlaşmalı Servis ve Destek Hizmetleri

Anlaşması Servis ve Destek Hizmetleri, Bilgisayar Destek ve Bakım Anlaşmalarının içeriğinde olduğu gibi kurumsal antivirüs yazılımlarının kurulumunu, lisanslama hizmetlerini, sistem güvenliği hizmetlerini ve donanımsal onarım hizmetlerini içerisinde barındırmaktadır. Bunlarla birlikte bilgisayar sistemleriniz içerisinde sahip olduğunuz yazıcı, çizici, fotokopi makinesi vs. gibi birçok elektronik ürünün de destek ve servisini sağlamaktadır.

Müşterilerimiz paket ve anlaşma dahilinde, Windows istemci bağlantı ve konfigürasyonlarından, bilgisayarlar arası ağ kurma ve denetleme hizmetlerinden, güvenlik açıklarının denetlenme ve onarım hizmetlerinden, yedekleme hizmetlerinden, geri yükleme hizmetlerinden ve süreklilik hizmetlerinden faydalanabilmektedir.

Kapalı ve açık ağ devre sistemlerinin kurulumu ve teknik desteği, Microsoft Windows sunucularının ve istemcilerinin kurulumu ve yapılandırması desteği, Windows sunucuları ile istemcilerin konfigürasyonları, Microsoft SQL ve Exchange sunucularının kurulum desteği, her türlü tablet, laptop ve masaüstü bilgisayarın donanımsal problemlerini çözme desteği ve güvenlik ürünlerinin kurulup denetlenmesi desteği de Anlaşmalı Servis ve Destek Hizmetlerine dahildir.

Tüm bunların yanı sıra diğer anlaşmalarda olduğu gibi bu anlaşma içerisinde de lisanslama alanına yönelik her türlü destek bulunmakla birlikte, internet üzerinden online olarak çözüm desteği sağlama ve telefon desteği de paket içerisindedir. Bu hizmetimizden yararlanmaya başlayan müşterilerimiz, sahip oldukları tüm donanımların bakım ve onarımlarını da gönül rahatlığı ile bize teslim etmektedir.

Bilgisayar Bakım Anlaşması başta olmak üzere bu alanlarda aklınıza takılan soru işaretlerini bize ulaşarak ortadan kaldırabilir, merak ettiğiniz her şey için bize danışabilirsiniz.
En güvenilir Bilgisayar Bakım Anlaşması fiyatı için bize danışıp bilgi almayı unutmayın!

Xen Bilişimİşinize Gelecek KatarWeb Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.
%d blogcu bunu beğendi: