Kurumsal Bakım Anlaşması

Kurumsal Bakım Anlaşması Nedir?

Gerçek ve tüzel kişilikteki firma, şirket ve kurumların bilgi işlem yönetimi, teknik destek, kullanıcı desteği, veri güvenliği, yedekleme çözümleri ve bilişim danışmanlığı gibi konularda ilgili bilişim firmalarından süreli veya proje bazlı olarak aldıkları hizmetin genel adıdır.

Kurumsal bakım anlaşması ne işe yarar?

Kurumsal bilgisayar bakım anlaşması ile işletmeler kendi bünyelerinde bir bilgi işlem departmanı kurmak, maliyetleri ve yönetimi ile uğraşmak yerine dışarıdan aldıkları hizmet ile daha yönetilebilir, daha kontrollü, raporlanabilir ve denetime açık bir bilgi işlem alt yapısına sahip olurlar.

Bilişim ile ilgili tüm sorun ve ihtiyaçları için tek bir kurumsal muhatap ve hizmet sağlayıcıya bağlı birden fazla personel ile çalışma konforuna kavuşurlar. Yine bu sayede yedekleme ve veri güvenliğinden, bilgisayar servis-destek işlemlerine, kullanıcı desteğinden bilişim danışmanlık hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet alabilirler.

xen_kurumsal_bakim

Kurumsal bakım anlaşmasından faydalanan kurum ve şirketler kendi içlerinde bir veya daha fazla kişinin yapabileceği ve yönetim maliyeti (personel maliyetleri) bakımında yüksek olan bilgi işlem süreçleri için ihtiyaç duyduğu tüm hizmeti dışarıdan kurumsal bir firma üzerinden alırken, bu alanda kendilerini kanıtlamış bir ekibin bilgi ve tecrübesinden de faydalanacaktır.

Kurumsal bakım anlaşması, bilgi işlem tarafındaki sorunların daha kısa sürede çözümü ve olası problemlere karşı alınan tedbirlerin verdiği rahatlıkla işverenler ve şirket çalışanları; asıl işlerine daha çok organize olmalarına olanak sağlar.

Kurumsal Bakım anlaşması Fiyatları;

Kurumsal bakım anlaşmasından yaralanmak isteyen kurum, kuruluş ve şirketler her şeyden fiyatlama konusunda çok titiz davranmak zorundadır. Şirketin bilgi işlem alt yapısı, kullanılan donanımlar, kullanıcı sayısı, şirketin gelecek vizyonu ve işlerini dijitalleştirmeye yönelik gösterdiği irade fiyatlamayı etkileyen unsurlar arasındadır. En doğru fiyatlandırma yerinde yapılacak ücretsiz keşif ve şirketin mevcut envanteri ile zenginleştirilmiş detaylı bir analiz çalışması ile beraber mümkün olmaktadır.

Alınacak hizmetin muhteviyatı, periyodik ziyaretlerin sıklığı (hizmet sağlayıcı firma tarafından ön görülen ve firmanın talep ettiği zaman aralıkları dikkate alınarak), raporlamalar bu fiyatlamanın değişmeyen maddeler arasında bulunmaktadır.

Xen Bilişim

Xen Bilişim olarak biz, bilgi işlem süreçlerinizin her aşamasında sizlerle beraber çalışabiliriz. Kurumsal bilgisayar bakım anlaşması, sunucu bakım ve yedeklemeleri, veri güvenliği çözümleri, bulut bilişim danışmanlığı, Microsoft çözümleri gibi birçok konuda sizlere destek verebilir bütün ihtiyaçlarınızı profesyonelce çözebiliriz.

Kurumsal bakım anlaşması konusundaki tüm talepleriniz için yerinde ve ücretsiz keşif hizmetimiz için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Xen Bilişimİşinize Gelecek KatarWeb Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.