WOC ERP – Web Tabanlı ERP

WOC ERP – Web Tabanlı ERP

İşletmenizi geleceğe taşımak, işletmenizin sahip olduğu bilgiyi yönetmek, raporlamak ve sizin için değerli olan veriyi anlamlı hale getirmek için kullanmakta olduğunuz exe uygulamalardan sizin için verdiklerinden daha fazlasını beklemeyin. Gelin sizi bulutta web tabanlı, mobil destekli kurumsal kaynak uygulama ve çözümleri ile tanıştıralım. İhtiyacınız ne olursa olsun ERP, CRM, MRP, İK, sınırsız geliştirme ve özelleştirme imkanları ile işinize yeni bir soluk getirecek WOC ERP ile tanışın.

WOC ERP Nedir?

Kurumların sahip oldukları kaynakları, iş yapış şekillerini ve iş süreçlerini tek bir çatı altında web tabanlı olarak bulutta ve olabilecek en güvenli platformda kurum içine ve kurumun ilişkide olduğu dış kullanıcılara ihtiyaç bazlı ve özelleştirilebilir yapıda, tümleşik, güvenli, yenilikçi, ekonomik ve kullanıcı dostu yeni nesil işletme çözümlerinin genel adına WOC ERP diyoruz.

Tümleşik ve Özelleştirilebilir Yapı;

WOC ERP ile modüllere boğulmayın. İhtiyacınız olan tüm uygulamalar tek çatı altında. Ürünler, satışlar, müşteri ve tedarikçiler, finans, muhasebe, insan kaynakları, üretim, müşteri ilişkileri, servis, kalite yönetimi, iş zekası, IOT, dijital dönüşüm ve aklınıza gelebilecek işiniz, bayileriniz ve müşterilerinizle ilgili olan tüm süreçlerde tek bir uygulama üzerinden bütün süreçlerinizi yönetebilir üçüncü taraf hiçbir uygulamaya ihtiyaç duymadan tümleşik bir sistem ile çalışabilirsiniz.

WOC ERP için Office 365

WOC ERP işletme çözümlerinde diğer muhasebe otomasyonları yahut Erp yazılımlarında olduğu gibi kullanıcı sayınıza göre bir fiyatlandırma bulunmaz. Aksine sınırsız ve ücretsiz bir kullanıcı desteği ile birlikte sahip olduğunuz kullanıcı sayınıza göre çeşitli ücretli uygulamalar size daha iyi bir iş süreci organize edebilesiniz, daha güvenli bir ortamda çalışabilesiniz diye size hediye edilir. Bunlardan biri Microsoft Office 365 olup gerek özel WOC uygulamaları ile Outlook ve Excel ile tümleşik çalışmak gerekse diğer Office 365 birlikte çalışma uygulamaları ile kusursuz bir tümleştirme ile sizin için hazır hale getirildi.

WOC Bulutta Erp

WOC ERP İçin Sophos Güvenlik Çözümleri

WOC ERP ile uygulamalarımıza eriştiğiniz her cihazınız SOPHOS güvenlik çözümlerinin denetiminde. İster pc, mac ister mobil cihazlarınızdan nereden giriş yaparsanız yapın bütün cihazlarınız kullanıcı sayısı gözetmeksizin SOPHOS güvenlik çözümleri ile koruma altında. WOC ERP web tabanlı işletme çözümlerine sahip olduğunuzda SOPHOS güvenlik çözümleri; sizler daha güvenli iş istasyonlarında çalışabilesiniz diye WOC ERP’den size hediye.

WOC ERP ile 1 TB Bulutta Depolama Alanı

Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden çalışabilesiniz diye WOC web tabanlı ERP, CRM ve diğer işletme çözümleriyle beraber size özel bulutta kullanıcı başına 1 TB’lık bir masaüstü sunuyoruz. Evden, ofisten, otobüsten farklı şehir ve farklı ülkelerden erişim kısıtlamalarına takılmadan dilediğiniz gibi depolama yapabileceğiniz, iş arkadaşlarınız ve müşterilerinizle üzerinde beraber çalışabileceğiniz WOC masaüstü uygulaması ile basit bir tablet yahut akıllı bir cep telefonunda ten dünya kadar iş yapın. Üstelik Microsoft güvence ve kalitesi ile.

WOC ERP ile Microsoft Azure’da yeriniz hazır.

Web tabanlı ERP, CRM ve işletme çözümlerinden bahsederken WOC ERP’nin en büyük avantajlarından birkaçını şu şekilde sıralamıştık. “Donanım, güvenlik, yedekleme ve yönetim maliyetlerini ortadan kaldırır. Size eşsiz bir bulutta ERP deneyimi sunar.” İşte bu özellikleri sağlayabilmemize olanak sağlayan teknolojinin sahibi Microsoft, servisin Adı da Microsoft Azure’dur. Microsoft Azure servisleri üzerinde barınan uygulamalarımız sizin için aylık veya yıllık kullanım maliyetleri dışında (ki bunları işletme gideri olarak kullanabiliyorsunuz) ne donanımsal ne yedekleme ve güvenlikle ilgili ek hiçbir külfet getirmez. Bizzat Microsoft tarafından %99,9 çalışma garantisi ile sunulan Microsoft Azure servislerini kullandığımız tüm çözümlerimiz gerek işlevsellik gerek maliyet odağında işinize gelecek katıyor.

WOC ERP ile Raporlama – Microsoft POWER BI

Web Tabanlı ERP, CRM ve diğer işletme çözümleri ailesi WOC ERP’nin en yeni üyesi Microsoft POWER Bİ ile tanışın. Microsoft POWER Bİ ile erişemediğiniz, raporlayamadığınız ve yönetemediğiniz veri kalmasın. Microsoft’un büyük veriler için geliştirdiği uygulaması POWER BI ile iş zekâsı uygulamamızı kullanıp işinizin geleceğine dair ön görüler alıp dilediğiniz veriyi canlı olarak ister web’den, ister akıllı telefon ve tabletlerden canlı olarak anında erişin. Raporlama ve analiz süreçlerinizi hızlandırıp işinizin geleceğine yön verin. Üstelin POWER BI tümleştirmesi ile beraber Microsoft POWER Bİ aboneliği size özel tamamen ücretsiz.

Erp Raporlama Power Bi

WOC ERP ile Bakım ve Destek maliyetlerini unutun.

WOC Web Tabanlı ERP müşterisi olduğunuz günden itibaren sizin öncelikleriniz bizim de önceliklerimiz. Ne yıllık astronomik bakım ve destek maliyetleri, ne yıllık versiyon güncelleme ve destek paketi alımları ne de müşteriye özel güncelleme talepleri için sizden dünyalar istenmez. Aksine ilk 2 yıl bütün bu hizmetler ücretsiz verilir. Sonrasında ise sembolik rakamlar ile çalışılmaya devam edilir.

Soru ve Cevaplarla Office 365'e Geçiş

WOC ERP – Deneyin

WOC ERP – Web tabanlı ERP çözümleri için detaylı bilgi, sunduğumuz teknoloji ile ilgili canlı demolar ve sunum talepleriniz için bizimle bugün iletişime geçebilirsiniz.

Xen Bilişimİşinize Gelecek Katar%d blogcu bunu beğendi: