Nedir?

Office 365 platformuna adım atmanızı kolaylaştırmak, küçük ve orta ölçekli firmaların temel seviyedeki ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen ekonomik office 365 satın alma planıdır. Bu plan ile ilgili temel özellikleri, kapsamı ve kullanım hakları ile ilgili satın alma opsiyonlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kimler Kullanabilir?

Office 365 İş Başlangıç planını 1-300 kullanıcı arası her işletme kullanabilir. Detaylı bilgi, kapsam ve sahip olma koşulları ile ilgili tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Office 365 İş Başlangıç Planının Temel Özellikleri Nelerdir?

Office 365 İş Başlangıç planını satın almanızla beraber kurumsal sınıf e-posta hizmetlerinden, yüksek kapasiteli bulut depolama hizmetlerine, canlı hd video konferanslardan, beraber iş yapma araçlarına, büyük data analiz ve raporlama araçlarından çevrim içi sunum araçlarına ve office uygulamalarına varıncaya kadar bir çok ürün ve hizmeti de Microsoft güvencesi ile kullanıma başlayabileceksiniz.  Aşağıdaki sekmelerde temel özellikler ile ilgili bir kaç örnek sunduk. Daha fazla detay ve demo talepleriniz için sizleri iletişim sayfamıza bekliyoruz.

Kapsam

50 GB posta kutusu ile özgürce çalışın. Dilediğiniz yerden maillerinize ulaşıp, düzenleyin, yeni iletiler yazın. 150 MB ‘a kadar destekli iletiler alın ve gönderin. Üstelik Microsoft güvencesi ile sorunsuz ve kesintisiz çalışın.

1 TB bulutta depolama alalına sahip olun. OneDrive Business ile tüm verilerinize istediğiniz  yerden güvenle ulaşın, düzenleyin ve paylaşın.

Office uygulamalarınız masa üstü bilgisayarınızda yüklü değil mi, yada başka bir bilgisayarda mı çalışacaksınız yapmanız gereken tek şey her hangi bir tarayıcıdan kendi hesabınıza erişmeniz olacaktır. Sonrasında dilediğiniz office programını (Word, Excel, Powerpoint, Onenote) dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz.

Office 365 İş başlangıç planını  satın almanızla beraber iş arkadaşlarınız, müşterileriniz yada tedarikçilerinizle olan iletişiminizde çığır açacak bir ürünü de kullanma hakkına sahip olacaksınız. Skype Kurumsal ile canlı yüksek çözünürlüklü video konferanslar düzenleyebilir, çevrim içi eğitimler organize edebilir, sesli konuşmalar ve anlık iletiler ile dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Sınırları kaldıran bu ürün ile gücünüzün sınırlarını zorlayın.

Office 365 planner ile iş yapış şekillerinizi yeniden düzenleyin. İş arkadaşlarınızla beraber çalışın, görevler atayın, işlerinizi de office 365 ile takip edin.

Office 365 iş başlangıç

Office 365 İş Başlangıç Planı Satın Alma

Tüm satın alma, demo ve sunum talepleriniz için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Telefon : 0850 259 59 49 E-Mail: info@xen.com.trBir Cevap Yazın

Web Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.