Microsoft Teams – Birlikte Daha Fazlası

Microsoft TeamsBirlikte Daha Fazlasını Başarabiliriz.

Microsoft Teams

Microsoft’un kurumlara özel olarak geliştirdiği, sohbet tabanlı olarak çalışan, kurumların şirket içi ve şirket dışı iletişimi güçlendiren hatta yeninden tanımlayan, dosya paylaşımı, dokumanlar üzerinde birlikte çalışma, görüntülü ve sesli anlık/planlı toplantılar düzenleyebilme ve birçok Microsoft bulut servisiyle entegre çalışabilen yeni nesil birlikte iş yapma araçlarının en yeni ve belki de en popüler bulut uygulamalarından biridir.

Microsoft Teams ile Neler Yapılabilir?

Microsoft Teams ile anlık yazılı iletiler paylaşabilirsiniz. Skype kurumsal-Teams birleşmesi ile beraber Skype üzerinde kullanabildiğiniz tüm özellikleri Microsoft Teams üzerinde de kullanabilirsiniz. Bu vesile ile anlık iletiler, sesli ve görüntülü görüşmeler/ konferanslar, şirketinizin santralini Teams ile tümleştirme, çağrı kaydı, toplantı kaydı ekran paylaşımı ve uzaktan denetim gibi birçok özelliği artık TEAMS ile kullanabilmek mümkün. Yine grup görüşmeleri yapabildiğiniz gibi bire bir özel görüşmeler yapabilir isterseniz müşterileriniz ile Skype veya TEAMS kullanmasalar bile toplantılar organize edip video/sesli toplantılar düzenleyebilirsiniz.
Dosya paylaşımı yapabilir ve dosyalar üzerinde birlikte çalışabilirsiniz. Onedrive ve Sharepoint tümleştirmesi ile başka bir uygulamaya ihtiyaç duymadan Microsoft Teams üzerinden iş arkadaşlarınızla dosya paylaşabilir, aynı dosya üzerinde birçok ekip arkadaşınızla Türkçe adıyla Microsoft EKİPLER uygulaması ile birlikte çalışabilir eş zamanlı düzenlemeler yapabilirsiniz.
Microsoft Ekipler onlarca bağımsız uygulama ile entegre çalışabilir, kullanım alışkanlıklarınızdan vazgeçmek zorunda kalmazsınız. Bağlayıcılar üzerinden sekmeler alanına ekleyeceğiniz bireysel uygulamalar ile Teams katılımcı ve dinamik bir yapı sunmaktadır.
Teams üzerinde ekiplere ait alt kanallar oluşturup günümüz popüler anlık mesajlaşma uygulamalarında karşılaşılan karmaşanın önüne geçebilirsiniz. Her ekip için farklı konularda alt kanallar, farklı depolama klasörleri ve farklı bağlayıcıları Teams’e entegre edebilirsiniz.

microsoft_ekipler

Kurumunuzun hafızasını oluşturun!

Teams üzerinde yapılan tüm bilgi akışını ve iletileri kaybetmeden dilediğiniz zaman geçmişe gidip yapılan konuşmalara göz atabilirsiniz. Aradığınız bir dosya, yöneticinizin paylaştığı bir mesaj size gerekli olan içerik ne olursa olsun Teams’e girip bir bakışta geçmişe göz atabilirsiniz.

Bildirimler ile işinizden kopmayın!

Microsoft’un yeni nesil iş birliği ve iletişim aracı Microsoft Teams ile işiniz ile aranızdaki bağ her zamankinden daha güçlü. Office 365 Outlook Gruplar ile eşlenik çalışan Teams üzerinde gerçekleşen her eylemi mail ya da anlık bildirimler ile takip edebilir gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. Dilerseniz bu bildirimleri özelleştirebilir çalışma saatlerinize göre yeniden programlayabilirsiniz.

Microsoft Teams ile sınırları kaldırın.

Müşterileriniz ve Tedarikçilerimiz ile Teams’te buluşun.

Teams için misafir erişimi artık aktif durumda. Bu da Teams kullanıcısı olan herkesi kendi ekibinize misafir kullanıcı olarak ekleyebileceğiniz, işinizi tedarikçileriniz ve müşterileriniz ile istediğiniz ölçüde ve gizlilikte paylaşabileceğiniz anlamına geliyor.

Microsoft Teams Ne Zaman Kullanıma Alınacak?

Bu yazımızı yeni okuyanlar ve Teams’i ilk defa duyanlar için iyi haber Microsoft Teams hali hazırda kullanımda. 14 Mart 2017 tarih itibariyle Microsoft EKİPLER dünyada 181 ülkede 19 dilde kullanıma alınmış durumda.

Teams’in Rakiplerinden Farkı Nedir?

Microsoft Teams sadece bir iletişim aracı değil aynı zaman da bir iş yapma aracı olduğundan aynı kategoride tanımlanan benzer uygulamalara göre çok daha önemli bir araçtır. Bu noktadan hareketle kısa zamanda bir EXCEL ve WORD gibi iş insanlarının vazgeçilmezleri, yönetici ve karar vericilerin bir numaralı yardımcısı olmaya aday olarak yoluna devam etmektedir.

Microsoft Teams Fiyatları Nedir ve Kimler Kullanabilir?

Microsoft Teams Office 365 planlarının çoğu ile beraber ücretsiz gelmekle beraber dilerseniz tek başına da sahip olabilirsiniz. Fiyatlandırma ve tüm teknik bilgi talepleriniz için bizleri arayabilirsiniz. Zaten bir uyumlu Office 365 planı abonesi yahut müşterisi iseniz burada yer alan yönergeleri uygulayarak kurumunuzda Teams’i etkinleştirebilirsiniz.

Microsoft Teams indir

Microsoft Teams uygulamasına webden dilediğiniz cihazdan erişebildiğiniz gibi tek başına uygulama olarak pc,mac ve akıllı telefonlara da indirip kurabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılardan dilediğiniz uygulamayı hemen indirebilirsiniz.

Microsoft Teams Pc Masaüstü uygulaması indir:
32 Bit: buradan indir.
64 bit: buradan indir.
Microsoft Teams Mac Masaüstü uygulaması indir:
Buradan indir.
Microsoft Teams Android Uygulamasını indir.
Buradan indir.
Microsoft Teams IOS Uygulamasını indir.
Buradan indir.
Microsoft Teams Windows S Web Uygulamasını aç.
Buradan indir.

Xen Bilişim

Microsoft Teams Eğitim ve Uygulama Danışmanlığı

Office 365 planları ve uygulamalarına ait tüm eğitim, destek ve danışmanlık taleplerinde olduğu gibi Microsoft Teams için de bizlere karşılaştığınız her sorunda dilediğiniz zaman ulaşabilir, eğitim ve uygulama danışmanlığı konularında destek alabilirsiniz.

Xen Bilişimİşinize Gelecek KatarWeb Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.
%d blogcu bunu beğendi: