Microsoft Power Bi | Yeni Nesil Bulut Tabanlı İş Zekası Çözümleri

Microsoft Power Bi

Büyük veri (big data) çağında Microsoft, rekabette öne geçmek isteyen kurumlara Power BI ile büyük bir fırsat sunuyor. İşletmeler bu sayede artık bilgiye dayalı çok daha hızlı kararlar alabiliyor, işleriyle ilgili tahminlerde bulunabiliyorlar.

Hitap ettikleri pazarı ve müşteri eğilimlerini hızlıca analiz edip çıkarımlarda bulunabilip, kaynakları ile ilgili detaylı bilgilere sahip olup verimliliklerini geliştirmek için kararlı adımlar atabiliyorlar. Power BI veri havuzu ne olursa olsun birden fazla kaynaktan gelen tüm veriyi tek bir yerde erişilebilir kılar. Power Bi bunları işletmeler için karar vericilerin diledikleri yerden, diledikleri zaman erişmesine ve dilediği kişi ile paylaşmasına olanak tanır. Bu sayede önceden analizden uzak ve gizli olan veri sürekli göz önünde durur. Bütün bu bilgiler ile mantıklı bir çıkarım yapmak gerekirse;
Kullandığınız bütün raporlama araçlarını bir kenara bırakın. Büyük veri, data yığınları ve kullandığınız ticari otomasyonların data havuzları arasında sıkışıp kalarak basit araçlarla zaman kaybetmeyin. Nitelikli veriye çok daha akılcı, çok daha kısa yollardan Microsoft’tan Power BI ile erişin. Yüzlerce veri kaynağına birkaç adımda Power Bi ile kolaylıkla bağlanın. Dilerseniz hazırladığınız raporları başka kişilerle anında paylaşın. Sürekli canlı sonuçlar elde edin. Ek bir exe yada programcık çalıştırmadan sürekli güncel veriler elinizin altında power bi ile erişilebilir olsun. İstediğiniz yerden, istediğiniz cihazdan veriye ulaşın.

Power Bi ile web sitenizin ziyaretçi raporlarından, aylık cironuza, mutfak giderlerinizden, personel maaşlarına kadar aklınıza gelebilecek ve veri havuzunuzda yer alan her türlü bilgiye saniyeler içinde ulaşın. Bu sayede işinizi yönetin, geleceğinizi planlayın, yatırımlarınıza yön verin. Üstelik bir Office 365 abonesi iseniz hemen şimdi örnek data havuzlarıyla Power Bi’yi hızlıca test edebilirsiniz. Daha fazla bilgi, demo ve fiyat talepleriniz, ürün bilgisi gibi ihtiyaçlarınız için bizimle bugün iletişime geçebilirsiniz.

Dipnot;

Microsoft Power Bi nedir?

Microsoft Power Bi işinize zeka ve  gelecek katacak analizler, ön görüler ve işletmenize ait her türlü bilgi/rapora çabucak erişebileceğiniz bukut tabanlı bir self servis iş zekası  çözümü olup eş değer olarak değerlendirilen bir çok uygulamaya göre çok daha ekonomik koşullarda sahip olabileceğiniz yeni nesil bir bulut işletme çözümüdür.Web Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.
%d blogcu bunu beğendi: