Microsoft Outlook ile Müşteri Yönetimi

Microsoft Outlook Customer Manager

Microsoft Outlook ile müşteri yönetimi uygulaması (customer manager) kullanıcıların müşterileriyle olan ilişkilerini takip etmesine,  düzenlemesine olanak sağlar. Aynı zamanda aynı etki alanındaki diğer kullanıcıların müşteri hakkında bilgi sahibi olmasına, görevler atamasına, fırsat takibine imkan tanır. Zaman çizelgesi üzerinde müşteri ile iletişim geçmişini takip edebilir, anımsatıcılar ve takvim aktivetileri ile müşteriniz ile ilişkinizi sürekli canlı tutabilirsiniz.

Küçük işletmeler için müşteri ilişikileri yönetimini (CRM) ücretsiz bir şekilde çözebilecek olan Customer Manager ‘a şu an Office 365 Business Premium Planı ile doğrudan sahip olabilirsiniz. Yüklemek için ek bir çaba harcamanıza bir exe çalıştırma gibi bir uğraşa ihtiyaç duymaz. Yine mobil tarafta IOS uygulaması kullanılabilir durumda olup ANDROID platfromalar için de çok kısa bir zaman içinde yüklenebilir halde olacaktır. Yine masaüstü outlook uygulaması için Office 365 E3 ve E% planları için de önümüdeki günlerde kullanılabilecek olan outlook için müşteri yönetimi eklentisi ücretli bir çok giriş seviyesi CRM uygulamasının yerine almaya aday gibi görünüyor.

Microsft Outlook için Müşteri yönetimi eklentisinin kullanımı ve erişimi oldukça kolaydır. Outlook’unuzdaki şetitten kolayca erişebilir ve istediğiniz işlemi kolayca yapabilrsiniz.

Outlook için Müşteri Yöneticisi için eksra para ödemenize gerek yoktur. Yapmanız gerekne tek şey Office 365 Business Premium aboenliğine sahip olmaktır. Bu pplanla gelen bir çok avantajın yanına bu harika outlook eklentisinede ek bir ücret ödemeden sahip olmak için bizimle bugün iletişime geçin.Web Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.
%d blogcu bunu beğendi: