Microsoft Lisanslarınız Orijinal Mi?

Microsoft Lisanslarınız Orijinal Mi?

İşletmenizde yada kişisel bilgisayarınızda kullandığınız yazılımın sahte olduğunu mu düşünüyorsunuz? Size teklif edilen yada satışı yapılan lisansların orijinalliği hakkında şüpheleriniz mi var? Bu ve bunun gibi bir çok orijinal lisanslama sorularınız için bizimle hemen irtibata geçebilir lisanslarınızın orijinallik kontrolünü bizimle beraber sağlayabilirsiniz.

Sahte yazılımdan korunmak için nelere dikkat etmelisiniz?

  • Orijinal Microsoft Orijinal etiketleri bilgisayarınızın kasasının yada diz üstü bilgisayar kullanıyorsanız altında bulunur.
  • Üzerinden yazılımınızın etkileştirme anahtarının da bulunduğu COA orijinallik sertifikası, yine kasa yüzeyinde yada dizüstü bilgisayarınızın altında bulunur.
  • Ürünü size satan kurumdan online ise Microsoft lisans erişim sitesi bilgilerini, kutu veya oem ürünler ise mutlaka yazılım yükleme medyalarınızı ve faturanızı isteyiniz.

Tüm Microsoft lisanslama sorularınız için bizi bugün arayın.Web Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.
%d blogcu bunu beğendi: