Microsoft Azure Yedekleme nedir?

Microsoft Azure Yedekleme İle Fidye Yazılımlarından Korunun! Microsoft’un Azure Veri Merkezleri üzerinde sunduğu, işletmelerin sunucular üzerinde barındırdığı her türlü kurumsal veriyi bulundukları konumlardan alıp eş zamanlı ve çevrim içi olarak işletme dışında kurumsal ölçekte korunan Microsoft veri merkezlerinde yedeklemesine olanak sağlayan bulut tabanlı kullandıkça öde (BAAS) iş modeliyle çalışan yeni nesil buluta yedekleme servisidir. Bilinen alternatiflerine göre daha ekonomik olup minimum bakım maliyetleri ve giriş seviyesinde müdahale bilgisi ile yönetimi ve kullanımı oldukça kolaydır.

Sizin için değerli olanı korur

Microsoft Azure yedekleme servisi; işletmenizdeki ticari otomasyonlardaki datalara, üretim çözümlerinize, ERP, CRM gibi iş uygulamalarınızdan e-posta sunucularınızdaki posta kutularına varıncaya kadar sizin için kritik öneme sahip tüm verilerinizi güvende tutmaya olanak tanır. Microsoft Azure yedekleme servisi ile işletmenizdeki bütün verileri dışarıda güvenle saklayabileceğiniz bir alana birkaç kolay adımla transfer edebilirsiniz.

Fidye Yazılımı Saldırılarından Korkmayın

Microsoft Azure Yedekleme servisi ile son birkaç yıldır yoğun bir şekilde gündemde olan ve milyonlarca işletmeye zarar veren fidye yazılımlarına (ransomware) karşı içiniz rahat olsun. Azure Yedekleme servisi ile artık sizin için önemli olan tüm verileriniz işletmenizin dışında dünya üzerinde olabilecek en güvenli yerlerde sizin için koruyor olacak. Üstelik birkaç kolay adımla verileriniz dilediğiniz zaman yedekleyip dilediğiniz zaman geri yükleyebileceksiniz. Dilerseniz neredeyse eş zamanlı diyebileceğimiz seviyelerde otomatik olarak yedekleme yapabileceğiniz yedekleme servisine sahip olmak (abonelik bazlı) ta en az kullanımı kadar kolay.

Yedekleme Maliyetlerinden Kurtulun!

Microsoft Azure Yedekleme servislerinin kullanım, veri güvenliği gibi sağladığı diğer avantajların yanında diğer bir avantajı da maliyetinin düşük olmasıdır. Bundan ötürü hemen hemen her işletme kendisi için kritik öneme sahip tüm değerli verilerini Microsoft veri merkezlerinde yedekleyebilir. İsteyen işletmeler yıllık, isteyen işletmeler aylık planlarla çok küçük maliyetlerle yedekleme servisinden hemen faydalanabilir. Böylelikle işletme bina/ofisi sınırları ya da yerel anlamda değişik konumlara alınabilecek yedekleme çözümleri için bir servet harcamalarına gerek kalmaz. Üstelik ödenen tutarları mali anlamda gider olarak gösterebilir alınan servis kullanım kredilerini işletmemelerine gider olarak gösterebilirler.

Verilerinizi bugün buluta yedekleyin

Microsoft Azure yedekleme servisi hakkında daha fazla bilgi, ücretsiz demo kurulum talepleriniz ve siparişleriniz için bizimle bugün iletişime geçin. Diğer Microsoft Azure Servisleri, Office 365 yedekleme ve veri güvenliği çözümleri için bizi takipte kalın yahut bugün bize bir randevu verin işinize değer katalım.

xen bilisim


1 Yorum

Yorumlar kapatılmıştır.

Web Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.