SMARTRISE Proje Yönetim, Raporlama ve Kontrol Çözümü

Smartrise Proje Yönetim, Raporlama ve Kontrol Çözümü

Smartrise proje yönetim çözümü temelinde kazanılmış değer analizini barındıran A’dan Z’ye projenin tüm safhalarını içinde barındıran tek başına bir proje yönetimi yazılımıdır.

Proje temelli iş yapan her işletmenin projelerinin gerçekleşen ve planlanan maliyetlerinden, kaynak planlamaya varıncaya kadar kim tüm alt kırılımları ve süreçlerini optimize edebilecekleri, raporlayabilecekleri ve projenin geleceği ile ilgili tahminler alabileceği tamamı ile yerli bir çözümdür.

Modüler ve entegre;

Satın alma, depo, insan kaynağı yönetimi ve demirbaş ve stok yönetimi gibi konularda ek çözümlerle donatılmış Smartrise Proje Yönetim uygulamaları tek  başına bir projeyi başından sonuna kadar tüm süreçlerini yönetebileceği gibi muhasebe otomasyonları ile entegre çalışıp kurum verilerinin merkezileşmesine de katkı sunar.

İnşaat Projelerinde Smartrise;

Özellikle inşaat şirketleri için özel çözümler sunar Smartrise Proje yazılımı personel puantaj işlemlerinden taşeron-tedarikçi ilişkilerine varıncaya kadar bir çok noktada çözüm ve yönetilebilirlik sağlar. Görev takibi, saha bazında ilerleme ve maliyet raporları gibi konularda benzeri yok denebilecek tüm uygulamaları inşaat projeleri için tek çatı altında toplamayı başarmış ve kullanıma sunmuştur.

Uygulama danışmanlığı;

Uygulama danışmanlığı, proje danışmanlığı ve maliyet kontrolü noktasında sadece bir yazılım değil komplike bir çözüm olarak sunduğumuz Smartrise Proje yönetim çözümleri tamamen bulut ortamında ve her cihazdan erişime duyarlı web tabanlı olarak kullanımınıza sunuluyor. Yönetim, güvenlik ve yedekleme gibi operasyonları ve bu operasyonları harcadığınız paraları unutun. Smartrise tamamen bulut tabanlı olarak ister satın alarak ister kiralayarak sahip olabileceğiniz esnek, ölçeklenebilir ve ekonomik çözümlerden oluşuyor.

Bizi  Arayın;

Canlı datalarla sunum, demo talepleriniz, referans talepleriniz, ürün ve uygulamalar hakkında detaylı bilgi için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Gelin projelerinizi dijital bir dokunuşla bir adım öne taşıyalım. Gelin işlerinizi tek bir ekranda dijitale taşıyalım.

Xen Bilişimİşinize Gelecek KatarWeb Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.