Satın Alma Yazılımı

Web Tabanlı Satın Alma  Yazılımı

İşletmenizdeki tüm satın alma operasyonları için yeni nesil bir çözüm kullanın. Satın alma süreçlerinizi kısaltırken tedarikçilerinizle olan ilişkilerinizi daha kolay yönetin. Sözleşme takkibinden depoya ürün girişine, iade üründen farklı zamanlardaki alım karşılaştırmalarına varıncaya kadar bir çok noktada öne çıkın.

Satın alma yazılımı ile aynı anda bir çok tedarikçinize eş zamanlı olarak ulaşın, online olarak teklif isteyin ve fiyat/koşul bazında kıyaslamalar yaparak hızlıca karar verin. Daha önce aldığınız fiyatları şimdiki fiyatlar ile karşılaşrıtın alım gücünüze pazarlık gücünüzü ekleyip satın alma performansınızı arttırın. Online onay mekanizmasını devreye alarak hem kendi yönetiminiz hem detedarikçilerinizle olan ilişkililere profesyonel bir boyut kazandırın.

Satın alma yazılımını web tabanlı olarak ister bilgisayarınızdan, ister tabletinizden isterseniz de akıllı telefonunuzdan kullanabilirsiniz. Responsive bir arayüze sahip olduğu için cihaz ve platform bağımsız uygulamaya her yerden ullaşabilrsiniz. Dünyanın en güvenli veri merkezlerinde barındığı için güvenlikk endişeniz olmadan uygulamayı rahatlıkla kullanabilrsiniz.

Satın alma yazılılımı için tüm klasik süreçler yani talep toplama, teklf alma, sipariş verme ve ürünleri depoya kabul etme gibi her aşamanın yanında yukarıda saydığımız tüm teknolojik özellikleri bugün kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz kiralık, dileraeniz satın alma metoduyla ürüne bugün sahip olmak için bizi arayın.

 

 

 Web Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.