Microsoft Lisanslama ÇözümleriLisanslama ve Yasallaştırma Çözümleri

Microsoft lisanslama çözümleri ile işletmenizde kullandığınız, kullanmayı düşündüğünüz tüm Microsoft yazılımları için ihtiyacınız olan tüm yasallaştırma, lisanslama ve yeni ürün alımlarınız için size en uygun satın alma ve kiralama seçenekleri ile beraber ücretsiz envanter çalışması ve danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Günümüz siber dünyasında her gün 250 milyon zararlı yazılım ve virüsle karşı karşıya olduğumuz gerçeğini unutmadan kopya ve yasa dışı kullanımların önüne geçerek büyük oranda bu tehditlerden kurumunuzu sakınabilirsiniz. Ayrıca bizlerden, Microsoft yasallaştırma ve lisanslama çözümleri ile ilgili düzenli olarak envanter çalışması hizmeti alarak kurumunuzun olası bir illegal yazılım kullanımının önüne geçerek şirket itibarınızı ve marka değerinizi koruyabilirsiniz.

Microsoft’un geliştirdiği tüm ürün ve çözümlerden %100 faydalanmak, yayınlanan ek özellik ve güvenlik güncellemelerini yazılımına çevrim içi alabilmek için mutlaka lisanslı ürün kullanmanız gerekmektedir. Yapılan son araştırmalar göstermektedir ki lisanslı bir ürün kopya edilmiş yada crack denilen işlemler ile ürün anahtarları bloke edilmiş ürünlere göre daha güvenli bir bilgi işleme ve görüntüleme imkanı sunmaktadır. Hem verilerinizi, hem itibarınızı riske etmeden ütüm Microsoft marka ürünlerinizin lisanslaması için bizimle bugün iletişime geçin.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bilişim ile ilgili her konuda bize danışabilirsiniz.

İtano Gümrük Müşavirliği olarak 2014 yılı itibariyle destek ve danışmanlık hizmetleri aldığımız Xen Bilişim şirketi, sanallaştırma, bulut bilişim ve office 365, veri yedekleme ve geri yükleme hizmetleri, bilişim danışmanlığı konularında profesyonel destek vermektedir.

Mustafa ZEREY
Genel Müdür, İtano Gümrük Müşavirliği

Bilgi işlem, sanallaştırma, office 365 uygulamaları, bilişim danışmanlığı, veri güvenliği ve yasal sorumluluklarımızla ilgili olarak bilgi işlem departmanımızın son 5 yılını yöneten Xen Bilişim ekibi ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Barış DOĞAN
Genel Müdür, Tekoto Otomotiv Tic. Ltd.Şti.

Microsoft lisanslama ve yasallaştırma talepleriniz için bizi arayın.

Web Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.