Alan Adı ve E-Posta Barındırma HizmetleriHosting Hizmetleri

hosting hizmetleri
Hosting Nedir?

Bir web sitesinin yada e -posta hizmetinin her kullanıcı tarafından erişilebilir olması yahut iletişimin kesintisiz sağlanabilmesi için bir ana bilgisayarda yapılan barındırma işlemine verilen isimdir.

Genel Özellikler

Bir web sitesine sahipseniz ve o web sitesinin her cihaz ve platformdan erişilebilir olması, hızlı yüklenip herkese görünebilir olması son derece önemlidir. Bu gibi web sitesi, web tabanlı uygulama barındırma vb. taleplerinizin tümü için isterseniz yerel sunucularda isterseniz global sunucularda sizin işinizi görebilecek bir alana ihtiyaç duyduğunuzda bizimle iletişime geçmeden böyle bir hizmet almayın. İhtiyaç tespiti, kaynak analizi, uygun paket seçimi, entegrasyon hizmetleri, yükleme ve devreye alma hizmetleri vb. uygulamalarla size en uygun barındırma (hosting) hizmetini bizlerden alabilirsiniz. Üstelik 7/24 destek hizmetimizden hiçbir ek ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.

Kapsam

Web barındırma hizmetlerinin dışında günümüzün en önemli iletişim araçlarında biri olan e- posta (e-mail) hizmetleri için küçük ve orta ölçekli firmalardan, çok kullanıcılı global şirketlere varıncaya kadar bir çok firma, kurum, kuruluş yada şahısların değişen ihtiyaçları için e-mail hosting (barındırma) hizmetlerinin kalitesi son derece yüksek önem arz etmektedir. Temel olarak pop, imap ve exchange protokolleri ile hizmet veren yerel yada global servis sağlayıcıların bu noktada atladıkları en önemli konu hizmet danışmanlığı ve ihtiyaç tespiti olup konu iletişim yani e-mail hizmeti olunca bizlerden bu konuda danışmanlık hizmeti almadan, önerilerimizi dinlemeden bir ürün yada hizmeti satın alması yapmamak menfaatinize olacaktır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bilişim ile ilgili her konuda bize danışabilirsiniz.

İtano Gümrük Müşavirliği olarak 2014 yılı itibariyle destek ve danışmanlık hizmetleri aldığımız Xen Bilişim şirketi, sanallaştırma, bulut bilişim ve office 365, veri yedekleme ve geri yükleme hizmetleri, bilişim danışmanlığı konularında profesyonel destek vermektedir.

Mustafa ZEREY
Genel Müdür, İtano Gümrük Müşavirliği

Bilgi işlem, sanallaştırma, office 365 uygulamaları, bilişim danışmanlığı, veri güvenliği ve yasal sorumluluklarımızla ilgili olarak bilgi işlem departmanımızın son 5 yılını yöneten Xen Bilişim ekibi ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Barış DOĞAN
Genel Müdür, Tekoto Otomotiv Tic. Ltd.Şti.

Web Siteniz Yavaş mı? Mailleriniz çok geç mi düşüyor?

Web Sitemizde çerezleri kullanarak size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak istiyoruz. Lütfen, çerezlerin kullanımını kabul ettiğinizi doğrulayın.